Svobodní se na volby připravují

V posledních dnech jsme ve Svobodných zaznamenali mnoho reakcí  ohledně toho, zda se připravujeme na předčasné volby. Nutno přiznat, že přichází i kritika, že nevyvíjíme dostatek činnosti nebo že se nic neděje. V prvé řadě jsme samozřejmě rádi, že lidé mají o stranu zájem a chtějí, aby se do politiky dostal někdo jako strana Svobodných.

Na druhou stranu je to pro nás o to větší závazek, abychom před volbami udělali maximum, které bude v našich silách. Je pravda, že o letních prázdninách se konalo akcí méně, avšak úplně jsme také nespali. Podařilo se nám zorganizovat několik informačních expozic s panely, které jsme pojmenovali Zastavení daňového poplatníka. Dále se také uskutečnilo několik sběrů podpisů pro petici za zrušení neefektivních daní, přičemž bych rád dodal, že lidé tuto petici podepisují velmi rádi.

O víkendu 16. – 18.8.  proběhlo neformální setkání představitelů strany a volebního štábu. Urychlili jsme přípravu kampaně, rozdělili úkoly. Hlavním úkolem krajských sdružení bude aktivizovat co nejvíce členů a příznivců a dát o nás vědět. Představit náš volební program co nejširšímu množství občanů. Musíme jít vidět. Už nás není tak málo.

Bude to jízda.

Bude to dobré! Pokud zabereme a klíčové měsíce neprospíme máme velkou šanci konečně ovlivnit naši budoucnost.

Tomáš Pajonk

foto: Ivan Dostál