Zveme vás do Uherského Hradiště na 1. Ples „příživníků“ !

Svobodní z Uherského Hradiště zvou (nejen) živnostníky a majitele menších firem na 1. Ples „příživníků“, který se bude konat v hradišťském Klubu kultury 18. 3. 2017 od 19:30.

„Proč jsme zvolili tento kontroverzní název? Inspirovali jsme se dnes již legendárním výrokem dnes již bývalého ministra Jana Mládka, ve kterém označil živnostníky za parazity. Není jediný, kdo sbírá špinavé politické body vytvářením nenávisti k podnikatelům. Velmi si přejeme na plese vytvořit atmosféru vzájemné úcty k tvrdé práci a zodpovědnosti, kterou na sebe podnikatelé berou. Přejeme si, aby si na plese mohli trochu odpočinout od atmosféry nenávisti k nim,“ vysvětluje Mojmír Náplava, koordinátor Svobodných v Uherském Hradišti a okolí.

Hlavní hvězdou večera bude Ivan Mládek se svým Banjo Bandem a ples nese podtitul „Není Mládek jako Mládek.“

„Samozřejmě nás zaskočilo odvolání ministra Mládka. Snažili jsme se do poslední chvíle udržet přípravy plesu v tajnosti, ale zřejmě došlo k úniku informací a o akci se dozvěděl premiér Sobotka. Pravděpodobně pochopil, že z virtuálního porovnání Mládků na našem plese nemůže pan ministr vyjít vítězně, a tak premiér ministra raději odvolal“, říká Marek Štěpán, jeden z pořadatelů plesu.

Více o plese (program, vstupenky) se dozvíte na www.slobodenka.cz

mládekmládek