Volba krajského předsedy

Povolební personální rošády zasáhly naší krajskou organizaci asi nejvíce ze všech, když byl minulý předseda zlínské krajské organizace Tomáš Pajonk zvolen předsedou „celorepublikovým“  a na uvolněné křeslo jeho funkce krajského předsedy proběhla volba  členy zlínského kraje.

V této volbě byl zvolen pan Jiří Procházka, dlouholetý člen Svobodných a dosavadní místopředseda zlínské krajské organizace, který bude jistě jako jeden z nejzkušenějších matadorů zárukou pokračování obětavé činnosti celé zlínské organizace.

Jiří Procházka

Ing. Jiří Procházka, MBA má zkušenosti vedení a řízení soukromého podniku,  je naším oborovým specialistou a spolutvůrcem programu Svobodných v oblasti zdravotnictví.

Nelze opomenout jeho angažovanost v tkz. kauze VEOLIE, kdy zastupuje zájmy občanů v rámci spolku Aliance voda Zlínu, kterou spoluzakládal, a která se snaží docílit  zajištění samostatného provozování vodohospodářské infrastruktury na Zlínsku bez prostředníka mezi vlastníky této infrastruktury a odběrateli vody a služeb s tím spojených.

Všichni držíme Jirkovi palce, aby to byl právě on, který v nadcházejících komunálních volbách v roce 2018 získá nejlepší volbní výsledky v historii Svobodných.