Aliance voda Zlínsku

Předseda východomoravského krajského sdružení Svobodných, Ing. Jiří Procházka, MBA, je zakládajícím členem spolku Aliance voda Zlínsku.

prochazka-332x491

Na této stránce vám budeme přinášet aktuality spolku.

8.6.2018 Tiskovou konferencí ve Zlíně byla dnes zahájena petiční akce za vyhlášení referenda o zrušení nemravného, tzv. „provozního“ modelu, který znamená privatizaci zisků z vodárenství na Zlínsku a zároveň socializaci ztrát, kdy náklady na vodárenskou infrastrukturu platí daňoví poplatníci. Jak na petici reagoval primátor Adámek? V podstatě znuděným zvoláním v duchu „Je to jen kampáááň…“ Více v našem článku ZDE (s odkazem na reportáž Českého rozhlasu Zlín). Podrobnější článek o petici a referendu na stránkách Aliance ZDE.

červen 2018 – Zakládající členové Aliance Voda Zlínsku vyhráli soud s Veolií – Článek Jiřího Procházky „Má to smysl, bojovat.ZDE. Tisková zpráva Aliance ZDE.

září 2018 – Tisková zpráva ke zpětvzetí návrhu referenda

říjen 2018Zlín: stop vykrmování cizích pašíků „V komunálních volbách ve Zlíně to budete vy, kdo rozhodne o tom, zda budete nadále nedobrovolně vykrmovat pašíka, jehož sádlo skončí na jiném než na vašem chlebu. Ono ani neskončí na chlebu, spíše na bagetě.“